Kontakt


Foreningen Folkemødet
Kirkegade 4 - 3770 Allinge
Telefon: 5650 3770
E-mail: info@folkemoedet.dk
CVR: 37656917
  
Direktør Mads Akselbo Holm

Produktions- og Partnerchef Jørgen HK Jepsen
E-mail: joergen@folkemoedet.dk
Telefon: 3070 1441

Produktions- og Programkoordinator Erik Nielsen
E-mail: erik@folkemoedet.dk
Telefon: 3070 2491

Programansvarlig Kristian Lind
E-mail: kristian@folkemoedet.dk
Telefon: 6118 4658

Udviklings- og Forretningskonsulent Pelle Nybirk
E-mail: pelle@folkemoedet.dk
Telefon: 2046 2416

Teknisk Koordinator Mogens Stender Alstrup
E-mail: Mogens.Stender.Alstrup@brk.dk
Telefon: 5692 1313

Projektleder Sara Kofod Andersen
E-mail: sara@folkemoedet.dk
Telefon: 6120 5935

Projekt- og Administrationsansvarlig Anita Jakobsen Aird
E-mail: anita@folkemoedet.dk
Telefon: 6155 3613

Projektleder Kasper Flygare
E-mail: kasper@folkemoedet.dk
Telefon: 3062 3680

Administrationsmedarbejder Annika Pedersen
E-mail: annika@folkemoedet.dk 

 

Øvrige henvendelser:

Spørgsmål vedr. areal, telte og konstruktioner
areal@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. sikkerhed, herunder brug af gas
fmsikkerhed@brk.dk

Spørgsmål vedr. byggetilladelser
byggetilladelse@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. tildeling af frekvenser
frekvenser@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. forplejning
forplejning@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. AV udstyr
av@folkemoedet.dk