Kontakt


Foreningen Folkemødet
Kirkegade 4 - 3770 Allinge
Telefon: 5650 3770
E-mail: info@folkemoedet.dk
CVR: 37656917
  
Direktør Mads Akselbo Holm
E-mail: mads@folkemoedet.dk
Telefon: 3070 1439

Souschef - ansvar Produktion og Partnerskaber Jørgen HK Jepsen
E-mail: joergen@folkemoedet.dk
Telefon: 3070 1441

Produktions- og Arealansvarlig Erik Nielsen
E-mail: erik@folkemoedet.dk
Telefon: 3070 2491

Programansvarlig Julie Christine Artke
E-mail: julie@folkemoedet.dk
Telefon: 6120 5935

Kommunikationsansvarlig Pelle Nybirk
E-mail: pelle@folkemoedet.dk
Telefon: 2046 2416

Projektleder og Partnerkoordinator Jasmine Cecillia Hansen
E-mail: jasmine@folkemoedet.dk
Telefon: 5144 7770

FM Sikkerhedschef Mogens Stender Alstrup
E-mail: Mogens.Stender.Alstrup@brk.dk
Telefon: 5692 1313

Projekt- og Administrationsansvarlig Anita Jakobsen Aird
E-mail: anita@folkemoedet.dk
Telefon: 6155 3613

Administrationsmedarbejder Annika Pedersen
E-mail: annika@folkemoedet.dk
Telefon: 5144 8770

Forretningsansvarlig Lars Rømer
E-mail: lars@folkemoedet.dk

Produktionsansvarlig Peter Bentsen
E-mail: bentsen@folkemoedet.dk

Bæredygtighedsansvarlig Emil Juul-Pedersen
E-mail: emil@folkemoedet.dk

 

Øvrige henvendelser:

Spørgsmål vedr. areal, telte og konstruktioner
areal@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. sikkerhed, herunder brug af gas
fmsikkerhed@brk.dk

Spørgsmål vedr. byggetilladelser
byggetilladelser@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. tildeling af frekvenser
frekvenser@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. forplejning
forplejning@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. AV udstyr
av@folkemoedet.dk