Search

KONTAKT

Foreningen Folkemødet
Sverigesvej 1 - 3770 Allinge
Telefon: 5650 3770
E-mail: info@folkemoedet.dk
CVR: 37656917

Camilla Laudrup

Direktør
E-mail: camilla@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2033 7521

Jørgen HK Jepsen

Souschef
E-mail: jorgen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 3070 1441

Pelle Nybirk

Kommunikationschef
E-mail: pelle@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2046 2416

Erik Nielsen

Areal-, inventar- og it-ansvarlig
E-mail: erik@folkemoedet.dk
Telefon: +45 3070 2491

Ajaja Kofoed-Nørgaard

Partneransvarlig (deltid)
E-mail: ajaja@folkemoedet.dk
Telefon: +45 5144 7770

Lars Rømer

Forretnings-, fundraising- og bæredygtighedsansvarlig (deltid)
E-mail: lars@folkemoedet.dk
Telefon: +45 4059 2140

Maria Cecilie Larsen

Produktionskoordinator
E-mail: larsen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 5935

Bornholms Regionskommune

Mogens Stender Alstrup

Sikkerhedschef - Sikkerhed, myndigheder, trafikale løsninger, kommunale arealer og renovation
E-mail: Mogens.Stender.Alstrup@brk.dk
Telefon: +45 5692 1313

Øvrigt tilknyttede, elever, frivillige, praktikanter m.v.

Linda Olsen

Redaktionsansvarlig
E-mail: linda.olsen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 5144 8770

Fiona Ross

Projektmedarbejder: Frivilligkoordinator
E-mail: fiona.ross@folkemoedet.dk

ØVRIGE HENVENDELSER

Faktura til Foreningen Folkemødet
faktura@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. billetter
billet@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. program, hovedscene, events mv.
program@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. overnatning under Folkemødet
overnatning@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. areal, telte og konstruktioner
areal@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. frivillighed
frivillig@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. sikkerhed, herunder brug af gas
fmsikkerhed@brk.dk

Spørgsmål vedr. byggetilladelser
byggetilladelse@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. tildeling af frekvenser
frekvenser@folkemoedet.dk

LEVERANDØRER

El: Knudsker El
E-mail: al@knudsker-el.dk
Telefon: 2612 9125

WiFi, kablet internet, livestreaming: Bornfiber
E-mail: salg@bornfiber.dk
Telefon: 7873 7220

A/V udstyr: Schmidts Radio
E-mail: folkemoedet@sro.dk
Telefon: 7022 5265

Medieproduktion, video, podcast, livestreaming mv.: Make Sense Film
E-mail: ma@makesense.dk / jk@makesense.dk
Telefon: 2823 7212 / 2713 0791

Fotodækning: Ritzau Scanpix
E-mail: picture@ritzau.dk