Search

KONTAKT

Foreningen Folkemødet
Sverigesvej 1 - 3770 Allinge
Telefon: 5650 3770 (Telefontid mellem kl. 9-14 på hverdage)
E-mail: info@folkemoedet.dk
CVR: 37656917


Peter Christiansen

Direktør
E-mail: peter@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 3012 7567

Dennis Nyman

Teamleder Produktion
E-mail: dennis@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 2965 0770

Joakim Hesse Lundström

Partner- & arrangøransvarlig
E-mail: joakim@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2627 3714

Signe Thydal

Projektleder, Ung Agenda (barsel)
E-mail: signe@folkemoedet.dk
Telefon: +45 5132 0527

Ditte Egholm

Projektleder, Ung Agenda (barselsvikariat)
E-mail: ditte.egholm@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 2267 9763

Erik Nielsen

Udlejnings- og arealansvarlig
E-mail: erik@folkemoedet.dk
Telefon: +45 3070 2491

Lars Rømer

Forretnings- og fundraisingansvarlig
E-mail: lars@folkemoedet.dk
Telefon: +45 4059 2140

Marie Christoffersen Gramkow

Projektleder, Tilgængelighed
E-mail: marie@folkemoedet.dk
Telefon: +45 4029 9998

Tina Brammer Jeppesen

Projektleder, Overnatning og Atmosfære
E-mail: tina@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 1190

Ida Cæcilie Flinch

Administration og Partneransvarlig
E-mail: ida@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 5935

Reno Rasmussen

Projektleder: Produktion og logistik
E-mail: reno@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 5144 8770

Emma Moll Furseth

Arrangøransvarlig
E-mail: emma@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 0631

Magda Rømer

Projektleder: F&B, El og VVS
E-mail: magda@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6120 7576

Fiona Ross

Frivilligkoordinator
E-mail: fiona@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6118 4658

Martin Poul Gangelhoff Hansen

Projektleder: Presseansvarlig
E-mail: martin.gangelhoff@folkemoedet.dk
Telefon: +45 6174 0510

Sara Haugesen

Ansvarlig for Hovedscenen
E-mail: sara.haugesen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2296 0746

Lars Iversen

Projektleder: Produktion
E-mail: iversen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2046 2416

Maria Cecilie Larsen

Projektleder: Produktion
E-mail: larsen@folkemoedet.dk
Telefon: +45 2218 3715

Mikkel Skjoldan Gildberg

Debattelte og wildcards-koordinator
E-mail: mikkel.gildberg@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 5191 4766

Iben Braad Øibakken Jensen

Studentermedhjælper
E-mail: iben.braad@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 5144 7770

Mads Arnkløv

Studentermedhjælper, SoMe
E-mail: mads.arnklov@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 2055 6836

Samuel Muschinsky

Studentermedhjælper
E-mail: samuel@folkemoedet.dk 
Telefon: +45 2148 0344

BORNHOLMS REGIONSKOMMUNE

Mogens Stender Alstrup

Sikkerhedschef - Sikkerhed, myndigheder, kommunale arealer 
E-mail: Mogens.Stender.Alstrup@brk.dk
Telefon: +45 5692 1313


ØVRIGE HENVENDELSER

Faktura til Foreningen Folkemødet
faktura@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. program, hovedscene, events mv.
program@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. overnatning under Folkemødet
overnatning@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. areal, telte og konstruktioner
produktion@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. frivillighed
frivillig@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. sikkerhed, herunder brug af gas
fmsikkerhed@brk.dk

Spørgsmål vedr. tildeling af frekvenser
frekvenser@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. debattelte
debattelte@folkemoedet.dk

Spørgsmål vedr. wildcards
wildcard@folkemoedet.dk